.

בואי ללמוד כיצד גם את יכולה להפוך את העבודות והיצירות מעשה ידיך, להכנסה ואפילו לפרנסה!

בעזרת הקורס המקיף בישראל למכירה באתר Etsy 

את קמה בבוקר, מתקתקת כל מה שצריך - ילדים (אם יש)/ סנדויצ'ים / ארוחת בוקר / ספורט/ יוגה - מוציאה את כולם מהבית, נושמת עמוק והולכת לחנות שלך.

את עדיין בפיג'מה? לא נורא. כי החנות שלך נמצאת ממש לידך, את אפילו לא צריכה לצאת מהבית, את רק צריכה להדליק את המחשב.

ואיזו חנות זו!

השכירות - בחינם!

העיצוב - אישי שלך!

המוצרים - מעשה ידיך!

זה לא רע בכלל בהתחשב בכך שאת ממוקמת בלב קניון ענקי שיש לו מעל 40 מליון קונים רשומים, ומוצגים בו יותר מ - 50 מליון מוצרים שונים.

בחנות שלך יש אינסוף מדפים לכל העבודות הנפלאות שלך, והמון מקום כדי לתאר ולספר על כל פריט בנפרד.

השכנים שלך הם 2 מליון מוכרים (בעיקר מוכרות) ממעל 80 מדינות, שבדיוק כמוך, רצו ליצור משהו מעצמן, לעשות משהו שהן אוהבות - ולעשות מזה כסף!

גם הן, כמוך, רוצות רק להראות לעולם את היופי שקיים בכל דבר שהוא ייחודי, שיוצא מהלב ושאין לו שום קשר לייצור המוני.

הלקוחות שנכנסות לחנות שלך מחפשות בדיוק את מה שאת מוכרת - משהו ייחודי שאי אפשר למצוא בסין, או באתרים וחנויות אחרים - הן מחפשות אותך!

בעודך "יושבת" בחנות, הלקוחות נכנסות, שואלות שאלות ולא מעט פעמים את פוגשת לקוחות שכבר פגשת בעבר. כי כאן הרבה מכירות הן מלקוחות חוזרות, וזה נתון ממש מדהים בשביל חנות אינטרנטית.

את מכינה עוד כוס קפה, ומחליטה להשקיע היום בשיווק של העסק. אז את כותבת על התחום האהוב עליך ביותר בעולם, ואז משחררת לעולם את מה שכתבת ורואה את הלייקים, והשיתופים והפירגונים - ואחריהם גם את המכירות.

תוך כדי זה, יש לך גם זמן לעוד דברים - כמו ליצור עוד מוצרים נפלאים, לגדל ילדים, או אפילו להחזיק תינוק על הידיים, לשחק איתו, להניק, ועדיין להיות "בעבודה" או "בחנות" - וללקוחות שלך זה בכלל לא מפריע.

ככה זה נראה כשאת מוכרת בEtsy!!

אז איך עושים את זה בפועל?

האם כל אחת יכולה למכור באטסי?

האם צריך אנגלית טובה? זמן פנוי? ידע מיוחד?

הרבה שאלות עולות עכשיו, ואני אענה על כולן בהמשך העמוד, לכן חשוב לעבור ולקרוא את הכל, כדי שתדעי בדיוק לקראת מה את הולכת כשאת מחליטה למכור בקניון המיוחד הזה שנקרא Etsy.

מה ההבדל בין אטסי,איביי ואמזון?

רבים מבלבלים את איביי ואמזון עם אטסי, ושמים אותם באותה קטגוריה.

למרות שבאמת מדובר בשלושזירות מסחר שבהם אנשים מוכרים מוצרים, אטסי שונה באופן מהותי מאיביי ואמזון, בעיקר בגורם הקריטי ביותר למכירות - התחרות.

בעוד שכמעט כל מוכר באתר קמעונאי בעולם מתחרה בשחיקת האיכות והמחירים בעקבות הייצור ההמוני במזרח הרחוק, המוכרות של אטסי לא משחקות בשלולית הזו.

כשאת מוכרת באטסי, את מייצרת, אוספת, משפצת, בונה ומוכרת מוצרים משלושה סוגים בלבד:

מוצרים בעבודת יד (עיצוב ויצירה), מוצרי וינטג' (בני 20 שנה או יותר),  וחומרי גלם ליצירה.

במילים אחרות, כל מה שמיוצר בייצור המוני, בלי המגע האישי והייחודי של המעצבת עצמה וניתן לייצר מליונים כמוהו בעלויות הולכות ופוחתות - לא ייכנס לכאן!

כאן יש בעיקר דברים ייחודיים, מוצרים בהתאמה אישית, מתנות שנתפרו במיוחד עבור הקונים, מוצרים שכבר לא מייצרים, או שיש ערך לותק שלהם בעולם, והלקוחות שמגיעות לכאן מחפשות בדיוק את זה.

לכן, לא מפתיע שהרוב הגורף של המוכרים באתר הן נשים, וכך גם הרוב הגורף של הקונות.

כל זה משווה לאטסי ניחוח קסום ומעודן של עיצוב, עדינות, יצירתיות וכייף גדול שרק נשים יודעות לייצר.

אם אטסי הוא כמו נחלת בנימין, איביי כמו אלנבי ואמזון כמו קניון רמת אביב - איפה לדעתך הכי מתאים למכור את היצירה שלך?

למי מתאים למכור באטסי?

קודם כל - כמו שכבר אמרתי - נשים, נשים, נשים. כמובן שיש כאן גם גברים, אבל בתור מי שמסתובבת שם כל הזמן, אני יכולה להגיד שהם כמעט לא מורגשים ואטסי הוא בפירוש מקום של נשים.

אם סיימת בית ספר לעיצוב (שנקר, בצלאל, המכון הטכנולוגי...).

אם עשית קורס תכשיטנות, עיצוב, פיסול, ציור, יצירה כלשהי, והיצירות מתחילת להצטבר ובא לך לעשות קצת השלמת הכנסה ולפנות איזה מחסן על הדרך.

אם בעלך מסתכל עליך קצת מלמעלה כי הוא מביא את הכסף, ואת בעיקר מוציאה אותו - ואת רוצה להראות שגם את יודעת להכניס.

אם את בפנסיה / הסבה מקצועית / משבר אמצע החיים - ואת מחפשת משהו יצירתי שגם יעשה לך טוב וגם יכניס כסף.

אם את לפני לידה או אחרי לידה - ולא רוצה עדיין לחזור לעבודה (או אף פעם... ) ולהשאר עם הילד בבית.

אם את מוכרת מוצרי יד 2, וינטג' בעיקר, כלומר כל מיני דברים שחיים בקירבנו מעל 20 שנה 

אם את גרה בגליל, במדבר, באילת, בכפר ערבי או אפילו במאה שערים ואת אוהבת ליצור.

בקיצור, אם היצירה זורמת לך בדם, ואת אוהבת לעשות דברים יפים, והבית כבר עולה על גדותיו, וכולם אומרים לך שאת יכולה למכור, וחלק גם קונים, אבל את רוצה יותר - אטסי מתאים לך.

מה צריך כדי למכור באטסי? 

אטסי הוא אתר באנגלית שמוכר לכל העולם, לכן אין מה לעשות - את חייבת אנגלית ברמה טובה מאד.

זמן פנוי - גם קצת זה בסדר, אבל זה העסק שלך, הוא לא יקרה מעצמו נכון? אם את עובדת, זה לא הזמן להפסיק. צריך לעשות את זה בו זמנית, לפחות בהתחלה, וגם על זה עוד נדבר...

מה לא צריך? 

לא צריך להיות אשת עסקים מתוחכמת! כל מה שאת צריכה לדעת על החנות שלך באטסי - אני אלמד אותך.

לא צריך ערמות של מוצרים למכירה - אפשר להכין את המוצרים תוך כדי עבודה באתר, וזה לפעמים יותר טוב, כי ככה תראי מה הלקוחות הכי רוצים לקנות ותייצרי את זה קודם. 

לא צריך חנות באטסי - נלמד ביחד איך להקים אחת כזו בצורה הטובה ביותר

לא צריך שום ידע מתוחכם במחשבים - מעבר לפעולה הבסיסית של כניסה לאתרים, קריאה של אימיילים, והכרות עם לחיצה על כפתורים, שאת בטח יודעת לעשות אם את קוראת את הדף הזה עכשיו.

והכי חשוב - לא צריך שום השקעה ראשונית - אטסי גובים 20 סנט על כל מוצר שאת מעלה, וזהו! 

עד עכשיו נשמע פשוט! 

אז למה כל כך הרבה חנויות נפתחות באטסי ולא מצליחות למכור כלום?

מאז הקמתו בשנת 2005, עבר אטסי שינויים ועדכונים רבים, כדי להתאים אותו לאנשים ולקהל שאליו הוא יועד מלכתחילה. וזה הצליח!

אבל כדי שתצליחי להתבלט בתוך מליוני המוכרות, ומאות מליוני המוצרים, תצטרכי לעבוד.

בניגוד לחנות בקניון, כאן יש הרבה יותר מתחרות, הרבה יותר קונות - ושלט גדול וצבעוני לא יעשה את העבודה. גם הנחה בלבד לא תשבור כאן את השוק, כי אף אחד לא מוכר בדיוק כמוך, ובקיצור - החוקים כאן קצת שונים, וכדי להצליח צריך להכיר אותם.

 

אז איך לומדים להצליח באטסי?

יש שתי אפשרויות: 

  1. להתחיל לנסות ולטעות ולנסות ולטעות ואז יעבור המון זמן עד שתצליחי להרוויח משהו - אם בכלל תחזיקי מעמד עד אז ולא תתייאשי בדרך כמו רבות לפניך. 
  1. ללמוד ממישהי שכבר עשתה את זה בעצמה, וכבר עזרה ולימדה מאות מעצבות ויוצרות, שחלקן אפילו לקחו את זה להכנסה של אלפי דולרים בחודש.

הבחירה היא שלך. מה שבטוח זה, שבשני המקרים צריך תשוקה והתמדה בעבודה ואמונה בעצמך. ואם יש לך את כל אלה, אז מיד אני אספר על קיצור הדרך הכי טוב שקיים היום להצלחה באטסי.

אבל לפני כן - נעים להכיר! 

 

נעים מאד, שמי לימור. אני אמא גרושה שמגדלת לבד 2 ילדים. למדתי עיצוב אופנה וטקסטיל בשנקר, ועיצוב תעשייתי בטכניון, היו לי עד היום מספר חנויות באטסי, ובניתי את העסק שלי במו ידי תוך כדי עבודה במשרה מלאה כמפרנסת עיקרית.

גיליתי את אטסי בפעם הראשונה בשנת 2007, הייתי אז אמא טריה יחסית והיה לי עסק ביתי למוצרי טקסטיל שנקרא "אותיות". מכרתי בעיקר בדוכנים וירידים, אבל עם ילדה בת 4 ופעוט בן שנתיים, היה לי קשה מאד להתנייד. החלטתי שאני חייבת ללמוד למכור דרך האינטרנט.

באותו הזמן לא היה ממי ללמוד, ועשיתי הרבה טעויות בדרך, אבל בסופו של דבר הצלחתי והעסק שלי המריא.

זה היה נראה לי מדהים, ונורא רציתי לשתף בחוויה, להתייעץ, לספר לכל מעצבת אי שם שאפשר להרוויח כסף מהבית, מהעבודות שלך. אבל לא היה לי איפה לעשות את זה אז פתחתי קומונה בתפוז (פייסבוק עוד לא היה כזה פופולארי), שלימים הפכה ל"פורום אטסי ישראל Etsy", ומהר מאד גיליתי עוד המון נשים כמוני שהגיעו לפורום כדי לשאול ולהתייעץ.

לאט לאט התחלתי לקבל יותר ויותר פניות לעזרה במכירה באטסי, ומצאתי את עצמי מוצפת בשעות הדרכה וייעוץ, ופתאום לא היה לי מספיק זמן גם לעסק של הטקסטיל, שבעצמו תפס תאוצה - הייתי חייבת לקבל החלטה!

האמת? זה לא היה קשה. אני אוהבת טקסטיל, אבל ההדרכה נתנה לי כל כך הרבה סיפוק, שהחלטתי ללכת רק על זה.

כשראיתי כמה נשים אוהבות ליצור בעצמן דברים יפהפיים, ואיך כמעט רובן מוסרות את התוצרת שלהן כמתנה, או תולות אותה בכל הבית, וכשנגמר המקום מתחילות למלא ארונות ומחסנים. הבנתי עד כמה הפתרון של אטסי יכול לשנות להן את החיים.

לכן, החלטתי להכין קורס דיגיטלי. כדי שכל אחת, בכל מקום בארץ ובעולם תוכל לקבל גישה וללמוד איך למכור באטסי. השקעתי בקורס הזה המון, הכנסתי לתוכו את כל מה שלמדתי מהפעילות האישית שלי באטסי, מה שלמדתי מהתלמידות שלי לאורך השנים, ואני ממשיכה להוסיף לו עדכונים בכל פעם שאני מגלה דבר חדש או שהמפעילים של אטסי מחליטים לעשות עדכון בתנאים (מה שקורה לא מעט).

העסק שלי הוקם תוך כדי לימוד, במהלך לימודים, וכחלק בלתי נפרד מהם. הדרך הזאת, של התקדמות תוך כדי תנועה, היא הדרך שבה בחרתי לעבוד, ואותה אני מלמדת. אני אשה, אמא, יוצרת ומעצבת, עצמאית שעובדת מהבית וגרושה שמגדלת 2 ילדים לבד, אני מזדהה לחלוטין עם הלקוחות שלי, ורבות מהן מזדהות איתי.

כיום אני מובילה את קהילת Etsy Israel ואפילו הוזמנתי לכנס מנהלות קהילות אטסי שהתקיים באירופה ב - 2013 ב - 2017 והשנה שוב זה קורה, אייצג את קהילת אטסי ישראל בורשה בכנס של ETSY באירופה:-)

 הנה כמה סיפורי הצלחה של לקוחות שלי:

 

כשפגשתי את מיכל, היא מכרה ציורי קנבס חמודים מעשה ידיה לילדי הגן. היא הצליחה למכור כ - 20-30 ציורים בסביבה הקרובה שלה, לפני שהחליטה למכור באינטרנט.

תוך כדי הקורס היא הבינה שכדי למכור לחו"ל, היא צריכה לשפר את המוצרים שלה, כי לשלוח קנבסים זה מאד מסורבל ויקר.

אז היא עשתה סוויץ' למוצרים שאפשר לשלוח בדואר רגיל וגם באינטרנט, ותוך מספר חודשים מכרה מאות יחידות.

 זה היה לפני 6 שנים. היום יש לה אימפריה שכוללת מגוון מוצרים עשיר, היא מוכרת בחנויות ובוטיקים בכל העולם דרך אטסי, ודרך אתר נוסף שבנתה, ומתפרנסת מזה נפלא, בעבודה מהבית, תוך כדי גידול ילדים ומשפחה.

לימור היא מעצבת תכשיטים מכסף, שרצתה למכור באטסי. כשהגיעה אלי היה לה ליין של טבעות זהב וכסף מכל מיני סוגים, המון כשרון וידיים טובות, אבל לא היה לה מיקוד.

כבר במהלך הקמת החנות התחילו לקנות ממנה טבעות, והיא שמה לב שכל הקונות הם...קונים!

אז היא התחילה לעצב טבעות שמתאימות לגברים שמחפשים מתנה לאשה.

היא הגיבה לקונים במהירות רבה, וכך ייצרה לעצמה קהל מדויק שהגיע לחנות שלה בהמוניו.

החנות איפשרה לה לתת ללקוחותיה מענה ייחודי - עם חריטה והקדשה אישית, ותוך כמה חודשים החנות באטסי עשתה לה מהפך בעסק עם קולקציות חדשות מותאמות, ומכירות שלא יכלה לדמיין

יעל, בת 62, הייתה עסוקה בלסדר לעצמה פרנסה לפנסיה. במהלך הקורס היא סיפרה לי שהצלחתי לגרום לה לבטוח בעצמה וביכולות שלה, להבין איך לפתוח חנות, איך להעלות מוצר, להישאר בחיים ואפילו ליהנות מזה.

מאז תחילת הקורס היא כבר צילמה מחדש את העבודות שלה, מעלה לבד מוצרים, מעדכנת תגיות. היום היא יודעת לא רק מה היא צריכה לעשות בחנות אלא איך, והיא יודעת שבכל שאלה היא יכולה לשאול בקבוצת הפייסבוק של הקורס ולקבל תשובה תוך 24 שעות!

אז עכשיו בואי נצלול ונראה מה בדיוק את מקבלת בקורס

 שיעור 1: הכירי את אטסי.קום - ברשת ובמובייל

> מה זה אטסי?

Etsy.Com הוא האתר הגדול בעולם למכירה של עבודות יד, חומרי גלם ליצירה ומוצרי וינטג', נלמד על החלקים השונים של האתר, ונתייחס גם לפעילות במובייל. נלמד קצת היסטוריה וגם מה קורה מאחורי הקלעים של אטסי בארה"ב ובאירופה.

> למה דווקא אטסי למעצבות ויוצרות?

איך מקימים עסק אינטרנטי, איך אפשר להעלות מוצרים ללא תשלום לאטסי, ואיפה לעקוב כדי לדעת מה הכי טרנדי ופופולרי באטסי?

> כללי המכירה באטסי

מה מותר ומה אסור למכור באטסי, למי מותר למכור, איזה קטגוריות וסוגי מוצרים יש באטסי, איזה עוד פלטפורמות אטסי פיתחו, ובאיזה מהן אנחנו, הישראליות, יכולות לקחת חלק.

> אמצעי תשלום ועמלות

איך משלמים לאטסי, כמה עולה פתיחה של חנות והעלאה של מוצרים, איך אנחנו גובות תשלום מהלקוחות שלנו, מה זה Paypal, ואיך אטסי גובה מאיתנו, המוכרות, תשלום.

> דף הבית של אטסי

איך בנוי דף הבית של אתר אטסי, מה רואות לקוחות פוטנציאליות כשהן מגיעות אליו, ודרך אילו אלמנטים מגיעים לחנויות השונות.

> הקהילה של אטסי- הקבוצות (Teams) והפורומים

אטסי הוא אתר המבוסס על קהילה עולמית של מעצבות ויוצרות מכל תחומי היצירה, תכשיטים, אקססוריז, אופנה , דברים לבית ועוד. בשיעור זה נלמד איך מצטרפים לקהילה הגלובלית והישראלית של אטסי.

> הבלוג של אטסי

הבלוג של אטסי מאפשר לך ללמוד הרבה מאד על הנעשה בעולם של אטסי, בעולם העיצוב, טרנדים אופנתיים ופעילויות שאטסי יוזמים לקידום. בשיעור זה נלמד את החלקים הושניםואיך את יכולה להיעזר בהם ליצירת חנות מוכרת ורלוונטית.

> אפשרויות החיפוש באטסי- מנוע החיפוש והקטגוריות (מנוע החיפוש)

מנוע החיפוש של אטסי קשור קשר הדוק לחנות שלך באטסי. בשיעור זה נלמד איך להקים חנות שתעזור למנוע החיפוש למצוא אותך, וכך לאפשר ללקוחות שיחפשו אותך דרכו להגיע דווקא אליך

שיעור 2: הרשמה לETSY , הגדרת פרופיל ופתיחת חנות

בחלק זה נלמד איך להירשם לאתר ETSY, נגדיר את דף הפרופיל שלך כחלק מהחנות העתידית שלנו, ונתקדם שלב נוסף - נפתח חנות! לשיעור זה מצורף בונוס .

> מבוא לחנות באטסי

> הרשמה לאטסי

> הקמה של חנות ב5 שלבים כולל דגשים לדף מוצר! (פתיחת חנות בETSY כולל הגדרות לחנות Preferences)

לפני שמקימים חנות באטסי יש הרבה דברים שצריך לתת עליהם את הדעת. לשיעור זה מצורף מדריך שיאפשר לך להתחיל: "המדריך לפתיחת חנות באטסי בקלות וביעילות שלב אחרי שלב"

שיעור 3: הגדרות ואפשרויות בניהול החנות שלך

אחרי שפתחנו חנות באטסי, נלמד בשיעור זה את מערכת הניהול של אטסי, ההגדרות החנות, ואיפה אפשר להגדיר כל חלק וחלק, כמו גם מה החשיבות של כל דבר.

> מבט כולל על מערכת ניהול החנות שלך (מערכת הניהול של החנות שלך בEtsy)

מה זה Shop Manager ומה נמצא בתוך החלקים השונים של מערכת הניהול שלך

> מיתוג החנות (חלון הראווה שלך, מיתוג החנות)

בשיעור זה נלמד איך מגדירים את חלון הראווה של החנות שלך, שכולל באנר/תמונת קאבר, תמונה אישית לפרופיל, לוגו, שם החנות ומה כדאי לכלול בתת הכותרת של החנות.

> קידום פריטים נבחרים והודעה ראשית של החנות

בשיעור זה נלמד מה חשוב ללקוחות שלנו מאד, איך מקדמים פריטים מסוימים על פני אחרים Featured Items ואיך כותבים הודעה ראשית אפקטיבית לחנות

> מי את ומה הסיפור שלך?Profile and About

בשיעור זה נלמד מהו דף הפרופיל שלך ובמה הוא שונה מדף האודות בחנות, מה החשיבות של שניהם, ולמה את רוצה ששניהם ימולאו בקפידה.

> מדיניות החנות Shop Policies

מה תפקידן של הנחיות מדיניות החנות, מה מצפים לקרוא שם, ולמה יש לאזור זה חשיבות עליונה לעידוד מכירות

> שאלות נפוצות FAQ's

מאיפה מגיעות השאלות הנפוצות, איך כותבים שאלות נפוצות, למה זה טוב ואיפה הן מוצגות בחנות?

> הגדרות כלליות של החנות

איך את מגדירה שהחנות בחופש? איך מחברים את החנות לגוגל אנליטיקס ואיזה עוד הגדרות יש לך שמשפיעות על התנהלות החנות?

שיעור 4: קידום החנות מתוך האתר והמובייל

בשיעור זה נלמד קידום של החנות שלך באמצעות הכלים שאטסי נותנים מתוך האתר והאפליקציה במובייל.

> מבוא לקידום החנות באטסי (קידום החנות מתוך Etsy)

> קידום החנות דרך הדף הראשי באתר - מנוע החיפוש והשתלבות בקהילה

> קידום החנות דרך האלמנטים בחנות שלך (האלמנטים לקידום החנות מתוך החנות שלך)

> קידום החנות דרך מערכת הניהול - מבוא לקידום דרך הSHOP MANAGER (קידום החנות דרך מערכת הניהול shop manager)

> SOCIAL MEDIA וקידום ממומן בפייסבוק (SHOP MANAGER קידום ברשתות חברתיות כולל פרסום ממומן בפייסבוק)

> קידום דרך פרסום ממומן באטסי ובגוגל

> קידום באמצעות קופונים ומבצעים

> Shop Updates קידום דרך המובייל

מערכת הסטטיסטיקות של Etsy ואיך היא תתרום למכירות שלך

מה אומרות הלקוחות על הקורס: 

"לקורס שלך, לימיצ, הגעתי ללא ידע מוקדם על אטסי..

נתת לי כלים הנדרשים להקמת החנות , החל מכלים טכניים וכלה בטיפים חשובים לקידומה ולהצלחתה ... 

מיכל גל מרקו, מאיירת ומעצבת גרפית micush.etsy.com

" אני רוצה להודות לך על הקורס המצוין ,להודות לך על יכולת הנתינה,על הרוח החיובית שהייתה לאורך כל הקורס ועל האינפורמציה המקצועית שלא חסכת מאיתנו."

מיכל, צורפת מעצבת תכשיטים mbfjewelry.etsy.com

"הקורס היה מעולה, הרגשתי תמיכה מלאה ולהפתעתי בזמינות גבוהה ואינטנסיבית (כולל 11 וחצי בלילה שאיזושהיא שאלה הטרידה אותי). נהנתי מהמקצועיות האכפתיות והשליטה המלאה שלך בכל התחום ואיך את מחזיקה ראש עם כולן! "

שרון, בוגרת מחזור 8

לקורס יש גם כמה בונוסים מגניבים:

הכנות לפתיחה של חנות בEtsy - (מדריך כתוב)

בשווי 250 ש"ח

50 הדברים שצריך לדעת כשרוצים למכור עבודות יד באינטרנט (מדריך כתוב) - בשווי 100 ש"ח

תמיכה וייעוץ בקבוצת הפייסבוק אטסי ישראל EtsyIsrael. שם גם ניתן לקבל תשובות ממני בתוך 24 שעות מקסימום, ובעיקר לשמוע ולהתייעץ עם שאר התלמידות בקורס. 

ולזה אין מחיר!

פגישת פידבק בת שעה אצלך בסטודיו (ואם את גרה מחוץ לגוש דן נקיים אותה דרך המחשב!)  על החנות שהקמת
בעזרת מה שלמדת בקורס! לאחר שעברת את כל הקורס, עיצבת אותו עם באנר, תמונה שלך ולוגו, העלית לפחות 40 פריטים למכירה, מילאת את הABOUT וכמובן שרשמת את מדיניות החנות - פני אלי ונקבע שיחה לפידבק על החנות שלך, רק אני ואת 1:1!

מחיר הפגישה 350 ש"ח במקום 700 ש"ח בלבד!
הפגישה בתאום מראש איתי בטלפון 050-6579600

שווי הבונוסים בסה"כ 700 ש"ח!

מה ההשקעה שלך בקורס?

הקורס הזה מלמד אותך לעשות כסף, ויותר מזה, לקבל כבוד והערכה מהסביבה שלך ובעיקר מעצמך. 

מנסיון אני יודעת שאין לזה מחיר. כי בניגוד לרוב הלימודים הקונבנציונאלים שעולים אלפי שקלים ובסופם יש לך בעיקר תעודה, ואת צריכה למצוא מישהו שיסכים לשלם לך בשביל הידע שלך (במילים אחרות - להיות שכירה!).

בקורס הזה את מיישמת תוך כדי הלימודים ומתחילה להרוויח כסף כמעט מההתחלה. את גם לא צריכה להוכיח לאף אחד מה את יודעת, כי הלקוחות שלך כבר יראו לך ולכולם מה את שווה!

בתור אשה שהייתה בדיוק במקום שאת נמצאת בו עכשיו, אני יודעת ששינוי כזה בחיים - שווה מליון.... אבל אני גם מציאותית ובסופו של דבר הכי חשוב לי שכל אשה שרוצה למכור באטסי, תוכל לעשות את זה, והדרך הכי טובה להצליח (לדעתי) הי ממי שכבר עשתה את זה בעצמה. 

אז אחרי שלקחתי את כל הידע והנסיון שצברתי, גם במכירות וגם בהדרכה, והכנסתי את כולו לקורס הזה שאת יכולה ללמוד וליישם בכל זמן ומכל מקום בעולם, אני לא רוצה שמחיר ירתיע אותך מלהגשים את החלום שלך.  

 המחיר שקבעתי לקורס הזה הוא 2,300 ש"ח 

החל מינואר 2019 "קורס אטסי 2018" נמכר ב-468 ש"ח בלבד

ניתן לחלק ל2 תשלומים ויש סיכוי מעולה שתחזירי את המחיר של הקורס עוד לפני שתגמרי לשלם עליו.

אחרי שתתחילי למכור באטסי, אני בטוחה שתסכימי שזה מחיר נמוך מאד בשביל ללמוד למכור לחו"ל בהדרכות בעברית, ולייצר הכנסה שיכולה לשנות לך את החיים ולספק לך ולמשפחתך פרנסה לעוד הרבה מאד שנים. 

להרשמה וקבלת ההנחה דרך דף תשלום מאובטח מלאי כאן פרטים

והזיני בדף התשלום קוד קופון 2019SALE:

מיד עם ביצוע ההרשמה תקבלי מייל עם שם משתמש וסיסמא יחד עם קישור לאתר הקורס המאובטח 
אם לא מצאת את המייל בדקי בתיקיות המייל ובספאם וצרי קשר בטלפון 050-6579600

אם את עדיין מתלבטת - אז יש גם אחריות!

כל מי שמכירה אותי יודעת, שאני עובדת רק עם לקוחות

מרוצות, ולכן אפשר להצטרף לקורס,

לקבל את ערכת המדריכים שלי כבונוס

ללמוד מההדרכה שלב אחרי שלב, ליישם ולהתקדם,

ואם תחליטי שזה לא מתאים לך, תוכלי לומר לי זאת, ואחזיר

לך את כספך במלואו, בלי שאלות מיותרות ובלי תחקירים!

שאלות ותשובות

> אני יוצאת לחופשה באמצע הקורס, האם אפספס את השיעור?

לא. הקורס הוא באינטרנט, ומשתתפות הקורס מקבלות גישה לכל הקורס לזמן בלתי מוגבל, כולל הקלטות כל השיעורים והבונוסים וגם לקבוצת Etsy Israel בפייסבוק, וכך הן יכולות לחזור שוב ושוב על החומר בזמן שנוח להן.

יש לי כבר חנות באטסי, האם קורס אטסי הוא בשבילי?

אם את מכירה את כל האפשרויות שאטסי נותנים ב2018, אין לך צורך בקורס.

מהנסיון שלי, עצם הפתיחה של החנות אינה הדבר היחיד שיש ללמוד באטסי והתכנים שנלמד בקורס ישפרו פלאים את הניהול של החנות שלך והנראות שלה גם בעיני מנועי החיפוש וגם בעיני הגולשים באטסי, ועל ידי כך יביאו ליותר חשיפה של העבודות שלך!

האם הקורס מעשי או שמדובר רק בהרצאה שלך?

הקורס מאד מעשי, אני לא מרצה, אני מראה על גבי המסך מה לעשות, המשתתפות פעילות, אני נותנת שיעורי בית ותרגילים וכל אחת תיישם את החומר בחנות האמיתית שלה.

בן זוגי ינהל עבורי את החנות, האם הוא יוכל להיות נוכח בשיעורים?

בהחלט! אני רוצה שתצליחי ואם העסק שלך הוא שת"פ בתוך המשפחה אשמח לקבל גם אותו לקורס! 

למה שלא אפתח חנות בEbay, או בAmazon Handmade?

איביי ואמזון הן זירות מסחר שעובדות אחרת לגמרי מאטסי, למרות ששתיהן הן פלטפורמות למכירה באינטרנט. הנישה אליה פונה אטסי שונה לגמרי, כמו גם אופי המוצרים ואפילו תהליך המכירה והתקשורת בין המוכרות לקונות.

ומה לגבי אמזון הנדמייד?

זו אכן פלטפורמה שמיועדת לאותה נישה, אך היא גם יקרה יותר וגם דורשת עוד עבודה, על פלטפורמה הרבה פחות נוחה וידידותית מאטסי.

האם אפשר להרוויח מחנות באטסי?

בודאי! חנות באטסי היא עסק לכל דבר והיא מאפשרת לך להרחיב את נוכחותך והמכירות אונליין לחו"ל, ובוגרות רבות של הקורס שלי מרויחות מהחנות שלהן באטסי מאות ואלפי דולרים, כל אחת לפי המטרות שלה והיקף העסק שהיא מצפה לו.

זו החלטה שלך, זה תלוי מה המטרה שלך וכמה את מוכנה להשקיע בעסק שלך. אני אשמח לעזור לךבכל שאוכל!

אני עדיין מתלבטת, ולא מצאתי מענה לשאלה שהכי בוערת לי...

אין שום בעיה. צרי איתי קשר בטלפון 050-6579600 (גם דרך ווצאפ זה מצוין) אני אחזור אליך בהקדם האפשרי, ואענה על כל השאלות שלך! 

הקורס היווה עבורי מסגרת, וזה עולם אחר כשהלמידה היא אקטיבית ויישומית, לעומת ספיגה פסיבית של החומר...

החנות נבנתה לנגד עיני תוך כדי הקורס, וככל שהחנות התקדמה הרגשתי איך הנושאים השונים שלמדתי בקורס מתחברים יחד לתמונה קוהרנטית ופרקטית.

שרי,מעצבת אקססוריז לשיער FlowerWorksbySari.etsy.com

שימי לב - חשוב מאד! 

בשלב זה אין לי תכניות לפתוח קורס כזה נוסף בקרוב. לכן, אם את רצינית בכוונתך להרים עסק אינטרנטי נכון ומרוויח באטסי, למכור מהבית לכל העולם, להשקיע ולקדם את עצמך, זה באמת סכום לא גבוה.

 אבל אני מבקשת שתרשמי לקורס רק אם את באמת מרגישה בשלה ומוכנה לקפיצה הזאת, כי כשמצטרפים לקורס בהנחייתי ההשקעה הכספית היא באמת לא ההשקעה הגדולה ביותר. 

ההשקעה הגדולה זו ההשקעה של הזמן שתצטרכי להקדיש כדי ללמוד לקפוץ למים ולהרים את החנות שלך!

 אני משתמשת במילה "עבודה", אולי מילה קצת אסורה, אבל זה מה שנעשה בקורס הזה כי המטרה שלנו היא להתקדם!

ואם תחליטי להצטרף לקורס אני בטוחה שלא תצטערי.

אני מזכירה שהקורס מגובה באחריות שלי אם את לא שבעת רצון מהקורס אני מחזירה לך את כספך!

אז עכשיו כשכל הסיכון הוא עלי - באמת שאין לך הרבה מה להתלבט!

 המחיר שקבעתי לקורס הזה הוא 2,300 ש"ח 

החל מינואר 2019 "קורס אטסי 2018" נמכר ב-468 ש"ח בלבד

להרשמה וקבלת ההנחה דרך דף תשלום מאובטח מלאי כאן פרטים והזיני בדף התשלום קוד קופון 2019SALE

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.